Bozdoğan Kaymakamlığı tarafından başlatılan ‘Bozdoğan Kaskınla Yol Ver Hayata’ projesi kapsamında emniyet ve jandarma ekipleri tarafından motorculara ikinci defa kask dağıtımı gerçekleştirildi. Dağıtılan kasklar, motorcuların trafikte daha güvende olmalarını sağlamak amacıyla kullanılmalarını teşvik etmektedir. Proje ile ilçede kask kullanımının artırılması ve trafik kazalarının azaltılması hedeflenmektedir. Bozdoğan Kaymakamlığı, kask takmanın zorunlu olduğunu vurgulayarak, kaskın baş yaralanmalarını önleyebileceğini belirtti ve projeye destek verenlere teşekkür etti.